Home / Uncategorized / این تذهبون؟

این تذهبون؟

بت سازی کانون فتنه و دجّالیت، بریتانیای کبیر  از "منشور کورش"، آن هم در شرایطی که ایران اسلامی روی در روی شیطان بزرگ داشته و پنجه در پنجه بزرگترین کانون تجمّع و استقرار «خود برگزیدگان توراتی» که داعیه‌دار دولت جهانی‌اند و در قالب توسعه و گسترش قومیّت گرایی و ملیّت گرایی یک پارچگی امّت اسلامی را هدف قرار داده‌اند و به همین دلیل بزرگترین دشمن اسلام و ایران اسلامی‌ هستند، به چه منظوری است؟

 
به راستی بر ما چه می‌رود ؟ به کدامین سوی می‌رویم؟ مارا چه می‌شود زخم‌های کهنه‌امان از نیشترهای زهرآلود دشمنان قسم خورده‌مان خون گریه می‌کند و نمک‌پاشی دوستان!!! سوزدل ضخم خورده‌مان را بیشتر!
ما را چه می‌شود ؟ چه چیزی را به قربانگاه می‌بریم وبرای «چه» قربانی می‌کنیم اکنون! ایران صحنه کارزاری دیگر است. این بار ایران صحنه رویارویی دو مکتب است ! مکتب اسلام و مکتب ایران. این بار رویارویی بین دو منشور است: منشور قرآن و منشور کوروش! در جایی که قرآن، منشور آزادی، عدالت و رستگاری سوخته می‌شود، منشور «مکتب ایرانی» در جایگاه تعظیم و تکریم قرار می‌گیرد!!!  منشور کوروش، منشور مکتب ایرانی مؤیّد چندگانه پرستی و شرک بناگاه و در پی دسیسه‌ای رمزآلود، از طرف کانون دجّالیت و فتنه جهانی، بریتانیای کبیر!!! به عنوان هدیه‌ای به عاریت برای ملّت ایران!، و نه ایران اسلامی‌به این سرزمین مقدّس که پای در رکاب رویارویی‌های آخرالزّمانی دارد، فرستاده می‌شود! امّا به چه منظور و برای کدامین مقاصد شوم !؟

بت سازی کانون فتنه و دجّالیت، بریتانیای کبیر  از "منشور کورش"، آن هم در شرایطی که ایران اسلامی روی در روی شیطان بزرگ داشته و پنجه در پنجه بزرگترین کانون تجمّع و استقرار «خود برگزیدگان توراتی» که داعیه‌دار دولت جهانی‌اند و در قالب توسعه و گسترش قومیّت گرایی و ملیّت گرایی یک پارچگی امّت اسلامی را هدف قرار داده‌اند و به همین دلیل بزرگترین دشمن اسلام و ایران اسلامی‌ هستند، به چه منظوری است ؟ چه شده است  که بریتانیای کبیر! کانون بزرگ تمامی مکتب‌ها، جریان‌ها و سازمان‌های الحادی و دین ستیز، سرزمینی که به گواهی تاریخ خاستگاه فراماسونری جهانی، مخفیگاه و محلّ استقرار رمز آلودترین کانون‌ها و فرقه‌های شیطانی و شیطان پرستانه بوده و دسایس و سیاست‌های استعماری و ضدّ بشری و ضدّ ایرانی آن بر همگان مشخّص و مبرهن است، این بار و این گونه ایران و«منشور مکتب ایرانی» را بزرگ می‌دارد؟! وا اجبا و وااسفا !!!

هوشیار باشیم که فریب بزرگ دیگری در راه است! .این بار دو کانون بزرگ دجّالیت، فتنه وتجمّع فتنه‌گران (بریتانیای کبیر!!!)و خودکامگی، سیطره طلبی و خود  برگزیدگان توراتی (آمریکا) که از ناحیه ایران اسلامی زخم‌های بزرگی برداشته‌اند، تمامی موجودیّت این اردوگاه بزرگ آخرالزّمانی، موعود منتظر را هدف قرار داده‌اند و به جنگی مکتبی روی آورده‌اند!. بزرگ‌انگاری منشور کورش، شخصیّتی که خاستگاه و چگونگی آمدن تبار او به این سرزمین در پرده‌ای از ابهام قرار دارد، آن هم در حّساس ترین بحبوحه رویارویی بزرگی که ایران اسلامی‌برای تعظیم و تحقّق منشور قرآنی در ورطه آن قرار دارد، در حقیقت سلسله جنبان  فتنه‌ای دیگراست. این بار این فتنه رنگ «مکتبی» دارد و راهبرد این جنگ، جنگ مکتب علیه مکتب است! این بار ایران اسلامی در مقابل «اسلام ایرانی»! قرار گرفته است؛ یعنی اسلامی‌که خاستگاهی ایرانی دارد.

 ایران بزرگ است و این بزرگی را از اسلام و بزرگ منشی مردم خودیافته است و نه از شاهان و منشور پادشاهان که هنوز در ترجمه و فهم آن ابهام و تاریکی‌های کارشناسی وجود دارد جایگاه و منزلت ایران عظیم و این عظمت و بزرگی را به خاطر جانفشانی‌های خود در راستای تحقّق منشور قرآنی و کلمه توحید یافته است. منشور قرآنی سر ستیز با خدایان و خدایگان دارد. از این روست که خاستگاه منشور قرآنی به آتش کشیده می‌شود و منشور کوروش به عنوان سند بزرگداشت خدایان و خدایگان بزرگ داشته می‌شود!

ایران، سرزمین «قوم برگزیده است» که رسالت آخرالزّمانی بسیار گرانی را بر دوش دارد و از این روی با «خود برگزید‌گان» خداستیز که از یک سوی کلام او را به آنش می‌کشند و دیگر سوی منشور ملّیت گرایی و قومیّت‌پرستی خود  ساخته را ترویج می‌نمایند ستیزی  سخت دارد. سلحشوران ایران اسلامی‌باید بر بیداری و هوشیاری خود بیش از پیش بیفزایند که فتنه دیگری در راه است، فتنه‌ای که این بار لباس مکتب به تن نموده و سر ستیز با مکتبمان را دارد. ان تنصر الله ینصرکم و یثبّت اقدامکم
نصیر صاحب خلق

About admin

Check Also

کودکان، آنلاین و مسئولان آفلاین!

یکصد و ششمین نشست از سلسله نشست‌های ماهانه فرهنگ مهدوی، با موضوع «کودکان آنلاین» با حضور کارشناسان حوزه جرم‌شناسی و دانش سایبری برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *