Home / سایر موارد / تراوشات مسموم ۱: “نقد کتب ضد مهدویت”

تراوشات مسموم ۱: “نقد کتب ضد مهدویت”

مهدویت به عنوان آخرین امید بشر برای رهایی از باتلاق به وجود آمده در پایان تاریخ، مفهومی است که دید تمامی استراتژیست ها و آینده پژوهان را به خود جلب نموده است. این مفهوم در طرح ریزی استراتژیک یک امر فوق العاده ارزشمند است و هر کالایی که ارزش بالاتری دارد، سوء استفاده گران بدل های بیشتری از آن خواهند ساخت و برای به چنگ آوردن آن نقشه ها خواهند کشید.

 

لذا همانطور که مبرهن است، می‌بینیم که امروز غرب با اطلاع از آینده ای که مهدویت شیعه به تصویر کشیده است، جریانی را رقم زده که در آن از سال ۲۰۰۶ سلسله ای از کتاب ها علیه شخص منجی عالم بشریت، امام مهدی(علیه السلام)، تالیف شده‌اند .

هدف از این تالیفات نظام مند، فرهنگ سازی و همگام سازی بشریت با آن ها، برای غلبه بر رهبر قطعا” آمدنی مسلمانان و از بین بردن او و حکومتش می‌باشد. تالیف کتاب در امر فرهنگ سازی گزینه اول می‌باشد، پس از آن تبلیغات در رسانه های پر بازدید و ساختن فیلم مراحل بعدی هستند. تبلیغات و کارهای هنری باید بر پایه نظریات و براهین علمی و عقلی صورت بگیرد که کار مشروعیت بخشی به آن را انجام می دهد و این مهم در قالب کتاب و مقاله جای می‌گیرد. ما در این گزارش ۹ کتاب را شناسایی و بررسی نموده ایم. هدف اطلاع رسانی و هشدار به عموم علاقمندان به امام مهدی(علیه السلام) است، که این جریانات معاند با امامشان را بشناسند و درصدد برآیند که با آنها به مقابله برخیزند.

 

به زودی معرفی هر کدام از این کتب در سایت موعود قرار خواهد گرفت …

About admin

Check Also

پاییزی که رفت …

بارانزمینی خشک و سرد آسمانی سیاه و سنگین ابرهایی پراکنده پاییزی که از دست رفت! و بارانی که قرار بود ببارد...بیا حضرت باران!...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *