Home / سایر موارد / کتاب “ امام دوازدهم” (کام کوپر)

کتاب “ امام دوازدهم” (کام کوپر)

 

نویسنده این داستان در سایت رسمی‌کتاب رسما اعلام می‌کند که نام او کام کوپر نیست و بیان کردن نام خود را خطرناک ارزیابی می‌کند و از ترس کشته شدن نام مستعار برای خود انتخاب نموده است و خود را علنا نشان نمیدهد

 

از عناصر و افراد چینی به عنوان نقش بد در این داستان یاد شده که کنترل القاعده را بعهده دارند!. رییس جمهور ایران با نام «ضیاء ظهیر» یک دروغ بزرگ می سازد و می‌گوید راه حل نهایی آمدن «امام دوازدهم» است و دنیا باید تحت یک نابودی هسته ای قرار بگیرد. یک تیم زبده از افراد نظامی حرفه ای وآموزش دیده که «الکس گوردون» مجری کار کماندویی آنهاست در تلاشند، این جنون و دیوانگی ایران و القاعده ای که تحت حمایت چین است را، متوقف سازند.

این کتاب نیز یک رمان است ودر سال ۲۰۱۰ نوشته شده است. محتوای داستان اینست که نیروهای نظامی مختلفی از کشورهای جهان در عراق هستند و برای رسیدن به نفت(طلای سیاه) تلاش می‌کنند. القاعده و بن لادن و محل اختفای وی بحث مبنایی داستان است و داستان حول خاورمیانه مخصوصا عراق و افغانستان صورت می‌گیرد. در آن زمان هنوز بحث بن لادن داغ بوده و کشته نشده بود، لذا با کشته شدن بن لادن در حال حاضر اندکی از جذابیت کتاب کاسته است.

 

مشخصات کتاب «کتاب امام دوازدهم» نوشته کام کوپر

تعداد صفحات: ۳۳۶

زبان : انگلیسی

شابک : ۹۷۸-۱۴۵۳۸۶۴۸۳۸

سال چاپ : اکتبر ۲۰۱۰

انتشارات : CreateSpace Independent Publishing Platform

قیمت : ۱۳٫۴۹ $

 

این کتاب با اینکه یک سال زودتر به چاپ رسیده اما به‌اندازه «امام دوازدهم» روزنبرگ طرفدار ندارد. و در شبکه فروش جهانی آمازون ما شاهد امتیاز اندک خوانندگان به این کتاب هستیم. شاید جذابیت بیشتر محتوای داستان روزنبرگ و نیز تبلیغات گسترده آن توسط رسانه های جمعی علی الخصوص شبکه های مسیحی اونجلیکال آن را نسبت به سایر کتب مشابه، متمایز نموده است.

 

About admin

Check Also

پاییزی که رفت …

بارانزمینی خشک و سرد آسمانی سیاه و سنگین ابرهایی پراکنده پاییزی که از دست رفت! و بارانی که قرار بود ببارد...بیا حضرت باران!...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *